FAQ

Máš dotaz? Zde jsou odpovědi!

Single Chat je portál SMS chat pro kontakty se zajímavými ženami a muži. Hledáš virtuální aféru, dobrodružství nebo přátelství přes chat nebo jen zkrátka zábavu? Potom zde najdeš toho správného partnera!


NE. Žádné předplacené služby, žádná vázanost!
Pomocí našeho vyhledávaní partnerů najdeš vhodného chat partnera. Vyber si uživatele a pošli mu pomocí našeho webového formuláře SMS.

Když ti tvůj chat partner odepíše, můžeš mu jednoduše ze svého mobilu odpovědět.

Rozesílání každé SMS je realizováno přes prémiové číslo zkrácené volby 9094355 poskytovatele Dimoco.

Za využití služby vznikají následující náklady:
Cena za SMS (všechny sítě): 55,00 Kč.Toto jsou náklady na aktivaci a na komunikační spojení tohoto systému.
Je možné, že nemáš aktivovanou službu „Premium SMS“. Služby na portálu Single Chat je možné využívat pouze se službou „Premium SMS“ aktivovanou u tvého mobilního operátora! Aktivace této služby je u všech operátorů zdarma a její zprovoznění trvá v řádech minut.
Své mobilní operátory můžete kontaktovat na těchto bezplatných linkách:
T-Mobile: 4603
O2: *11 (paušály), *88 (Go karty)
Vodafone: *77

ANO.
Tvoje číslo mobilu se neukazuje. Dokud využíváš naši službu, zůstáváš naprosto anonymní.

Když chceš poslat jinému uživateli zprávu, můžeš ji odpovídající osobě poslat pomocí webového formuláře. Abychom se ujistili, že toto číslo mobilního telefonu patří opravdu tobě, je nutné po zaslání zprávy z webového formuláře poslat z tvého mobilu ještě jednu zprávu s textem START na číslo 9094355. Cena za SMS je 55,00 Kč. Tím své číslo u nás zaregistruješ a budeš si moct bez problémů psát se svým chat partnerem.
Dej prosím pozor na to, aby tebou uvedené číslo mobilu odpovídalo, abychom ti mohli předat odpověď tvého chat partnera. Tvé číslo mobilu zůstává samozřejmě anonymní.
Dej prosím pozor - je přísně zakázáno uvádět číslo mobilu, které nepatří tobě. Aby se předešlo zneužití, ukládáme tvoji IP adresu při zadání čísla. V případě, že máš potíže s webovým formulářem, obrať se prosím na náš servisní tým.


Pošli e-mail pro nápovědu.

Můžeš chatovat se všemi ostatními uživateli na této stránce, ovšem vždy jen s jedním současně. Tento chat obsahuje skutečné kontakty a kontakty nebo profily, které nejsou reálné. Kontakty, které nejsou skutečné, jsou zpracovány od moderátorů k animačním účelům, kteří mohou vést dialogy pod více identitami. V systému nejsou nijak zvlášť označeni. Partner v dialogu může být tedy moderátor, který/á se v systému může nacházet pod jinou identitou, aniž bys o tom věděl.

Když se chceš odhlásit z našeho systému, máš následující možnosti:
-    Nebudeš reagovat na příchozí zprávy.
-    Napiš e-mail našemu servisnímu týmu.


Pošli e-mail pro nápovědu.

Když jsi v rozhovoru s uživatelem a chceš napsat novému uživateli, musíme nejdříve aktuální relaci zavřít.
V tomto případě se prosím obrať na náš servisní tým.


Pošli e-mail pro nápovědu.

Nejasnosti, otázky nebo nám chceš jednoduše napsat svůj názor? Pošli nám zprávu!